Freeletics Bodyweight

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 100.0 MB
  • Version 4.2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Freeletics
Evde daha sağlıklı bir yaşam elde edebilirsiniz.

Freeletics Bodyweight uygulaması mobil cihazınızda rahatlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz spor yapma uygulamaları arasında adından söz ettirebilen bir kaliteye sahiptir. Sosyal ağ özelliği sayesinde antrenmanlarında sizlere destek verecek 20 milyonluk bir topluluğun içerisine sizlerin de dahil olmasını sağlayan Freeletics Bodyweight'ı İOS mobil cihazınıza ücretsiz indirin. Freeletics Bodyweight sıradan bir fitness uygulaması değildir, uygulamanın asıl hedefi kullanıcılarının fiziksel ve ruhsal olarak en iyi seviyeye çıkmalarına yardımcı olmaktır. 

Freeletics Bodyweight uygulamasının ücretsiz versiyonuna ek olarak uygulama içerisinde %100 kişiselleştirilmiş antrenmanlar sunan kişisel koç sistemi ile kişisel dijital antrenörlük hizmetinden de yararlanabilmeniz mümkündür. Her seviyeden kişiye göre spor programı hazırlayarak bilinçli ve sağlıklı bir şekilde daha kaliteli bir yaşama adım atmanız daha kolay oluyor. 

Spor yaşamımızın her anında her yerinde mutlaka bulunması gerekirken, hayat şartları sebebiyle spora pek vakit ayıramıyoruz. Mobil cihazlarımızda bu durumu geride bırakabilmek adına Freeletics Bodyweight mobil uygulaması ile daha sağlıklı bir yaşam sunuyor. Sizde ücretsiz olarak mobil spor antrenörünüzü kullanın.

Daha Fazla Göster
Freeletics Bodyweight indir
DİĞER SÜRÜMLER